Logo

Astrologie,

Denní horoskop na čtvrtek – 18. dubna

18.4.2024 Redakce České šeptání (Foto: shutterstock/Billion Photos). Denní horoskop na 18. dubna. Býk bude dnes odhodlaný jednat, Rak může mít problémy s rozhodováním a Střelec se může pohádat s milovanou...

18.4.2024 Redakce České šeptání (Foto: shutterstock/Billion Photos).

Denní horoskop na 18. dubna. Býk bude dnes odhodlaný jednat, Rak může mít problémy s rozhodováním a Střelec se může pohádat s milovanou osobou. Podívejte se, co vám horoskop předpovídá na čtvrtek.

Co by se mohlo stát ve čtvrtek – 18. dubna?
Foto: shutterstock/Billion Photos

Denní horoskop – Beran


Berani dnes budou muset řešit nečekaný problém. Jednejte rychle, protože později by se situace mohla ještě zhoršit. Nezapomeňte, že máte kolem sebe přátelské lidi. Panny a Střelci vám budou připraveni poskytnout podporu.

Denní horoskop – Býk


Býci budou odhodlaní jednat. Nebudete se vzdávat, budete si stát za svým – vyjdete z toho dobře! Čtvrtek by vám mohl přinést nečekaná, ale velmi prospěšná řešení. Bude to váš den.

Denní horoskop – Blíženci


Blíženci budou mít romantickou náladu. Spousta věcí vám dnes přestane vadit. Nejdůležitější pro vás bude jen ta výjimečná osoba. Večer strávíte na příjemném místě a budete si užívat společnost svého partnera.

Denní horoskop – Rak


Rak bude dnes nerozhodný. Bude pro vás těžké učinit správné rozhodnutí, žádná volba pro vás nebude jasná ani snadná. Nakonec se vám vaše rozhodnutí bude zdát špatné, budete z něj velmi nešťastní.

Denní horoskop – Lev


Lev dnes bude jednat se zdvojenou silou. Vše půjde podle vašich představ. Můžete očekávat kladné vyřízení pro vás důležité záležitosti. Možná dnes dokonce objevíte nový talent.

Denní horoskop – Panna


Panny budou čelit nečekanému úkolu. Bohužel ztratíte spoustu času řešením nečekaného problému. Kvůli tomu nebudete moci dokončit všechny své plány na čtvrtek. Večer však můžete obdržet dobrou zprávu, která vám zlepší náladu.

Denní horoskop – Váhy


Váhy budou dnes podezřívavé a opatrné. Budete k tomu mít důvody. Jistá osoba vám bude připadat podezřelá, dozvíte se o ní znepokojivé věci. Dnes večer odhalíte nějaké tajemství, ale to, co se dozvíte, vás nepotěší.

Denní horoskop – Štír


Čtvrtek začne Štírům s mírným zpožděním. Pravděpodobně zmeškáte nějakou schůzku a tím vaše problémy neskončí. Tento den vám přinese několik překvapení – možná budete muset vyřešit nějakou záhadu. Při hledání odpovědí vám pomůže Střelec.

Denní horoskop na 18. dubna.
Foto: shutterstock/Dzhulbee

Denní horoskop – Střelec


Střelci dnes mohou ztratit dobrou náladu. Budete nevrlí a budete mít pocit, že se někteří lidé snaží vyhnout vaší společnosti. Je možné, že se dnes pohádáte s blízkou osobou. Čtvrtek pro vás nebude nejlepším dnem, horší chvíle byste měli přečkat.

Denní horoskop – Kozoroh


Kozoroh bude zastáncem výborných zpráv. Budete se moci podělit o výbornou zprávu, která někoho velmi potěší. Dnes se vám nebude chtít na nic čekat. Budete jednat rozhodně a s velkým nadšením.

Denní horoskop – Vodnář


Vodnáři budou muset s některými plány trochu zvolnit. Nemáte totiž všechno pořádně promyšlené. Něco bude možná potřeba doladit nebo možná úplně změnit. Dejte si na čas a promyslete, zda něco stojí za změnu.

Denní horoskop – Ryby


Ryby dnes povedou společenský život. Pracovní záležitosti odložíte stranou a budete se věnovat tomu, co se vám v danou chvíli zdá důležitější. Do cesty vám dnes mohou přijít noví lidé. Navážete zajímavé známosti.

Redakce České šeptání.

Související články:

Ohnivá znamení zvěrokruhu se vyznačují temperamentem a silou. Patříte mezi ně? Patříte mezi ně?

Finanční kolaps a díra v rozpočtu. V dubnu si dávejte pozor na své výdaje


Varovanie

Vážení čtenáři - diskutéři. Podle zákonů České republiky jsme povinni na požádání orgánů činných v trestním řízení poskytnout jim všechny informace shromážděné o vás systémem (IP adresu, mail, vaše příspěvky atd.) Prosíme vás proto, abyste do diskuse na naší stránce nevkládali takové komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některého trestného činu uvedeného v trestním zákoně. Zejména abyste nezveřejňovali příspěvky rasistické, podněcující k násilí nebo nenávisti na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnosti nebo k etnické skupině a podobně. Více o povinnostech diskutéra se dozvíte v pravidlech portálu, které si je každý diskutér povinen nastudovat a které naleznete zde. Publikováním příspěvku do diskuse potvrzujete, že jste si pravidla prostudovali a porozuměli jim.Doporučujeme

Denní horoskop na sobotu – 25. května

25.5.2024 Redakce České šeptání (Foto: shuuterstock/Algernon77). Denní horoskop na 25. května. Berani budou čelit nepříjemnostem. Býci budou požádáni o pomoc. A co v tento den…

Horoskop hovoří o „velkém štěstí“. Zejména jedno znamení zvěrokruhu bude mít prospěch

24.5.2024 Redakce České šeptání (Foto: shutterstock/Maria Markevich). Jupiter byl v Blížencích od 11. června 2012 do 25. června 2013. Příští tranzit Jupitera v Blížencích bude…

Merkur vstupuje do znamení Býka. Tři znamení zvěrokruhu to pocítí

24.5.2024 Redakce České šeptání(Foto: shutterstock/Subbotina Anna). Merkur je v astrologii planetou myslitelů. Dne 15. května 2024 vstoupil do znamení Býka. Co to znamená pro všechna…

Tato jména znamenají finanční úspěch. Nosíte jedno z nich? Máte moc přitahovat peníze

23.5.2024 Redakce České šeptání (Foto: shutterstock/4 PM production). Mnoho lidí je přesvědčeno, že jména mají velkou moc. Jak byste tedy měli pojmenovat své dítě, pokud…

Babička je dala pod rohož. Po letech mi prozradila důvod

23.05.2024 Redakce České šeptání (Foto: shutterstock/JP WALLET). Vavřín, známý především jako bobkový list, je velmi oblíbenou rostlinou, která se v kuchyni s nadšením používá jako…

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov